Cesty za kulturou

Cesty za kulturou vám zprostředkujeme v hlavních evropských metropolích i dalších oblíbených částech Evropy jako je Toskánsko, Provence či Apulie nebo Andalusie, kde vám zajistíme prohlídky privátních sbírek umění s návštěvami vesniček a hradů, návštěv vinic s ochutnávkami vína, kurzy vaření či hledání lanýžů.

V New Yorku vám zajistíme balíčky se vstupenkami na New York Fashion Show, sportovní zápasy, návštěvu zákulisí broadwayských muzikálů a rezervace v nejlepších restauracích světa.

Po stopách starých budhistických chrámu se doporučujeme vydat do Barmy, kde je turismus zatím v začátcích. Kromě chrámů  na vás čekají cesty balónem, plavby lodí, návštěvy místních vesnic.

S hinduistickými chrámy a obřady se seznámíte na Bali, kde si pobyt můžete zpestřit výstupem na sopku či lekcemi surfingu. Kombinace pobytu u moře v luxusní privátní vile s pobytem v kulturním centru Bali Ubudu Vás jistě uspokojí. A pokud ne, proč neprobádat ostrov Lombok či Sumba? Na Lomboku doporučujeme pobyt v hotelu Tugu a na Sumbě hotel Nihi.

Kulturní zážitky vás také jistě obohatí v Japonsku, kde se naučíte přípravu opravdového sushi, čekají Vás lekce kaligrafie či se ponoříte do tajemství čajového obřadu. Opravdoví milovníci umění by neměli vynechat výlet na umělecký ostrov Naoshima. Ubytovat se doporučujeme v tradičních ryokanech, které vám tak přiblíží japonský styl života. Máme i vybrané hotely z klasických mezinárodních řetězců a mezi naše nejoblíbenější patří Ritz Carlton Kyoto či Aman Tokyo.

Do mumraje marakéšských tržišť vám nabídneme cestu za poznáním místní kultury se vším, co marocký život obnáší. Není nad to, bydlet přímo v medině v jednom z exkluzivních a námi vybraných riádů jako El Fenn, vyzkoušet místní hammam lázně a naučit se, jak uvařit tradiční marocké jídlo tajin a místní výtečný mátový čaj.


Máte dotaz? 
Použijte náš kontaktní formulář níže nebo se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com

Foto: Ritz Cartlon Kyoto, El Fenn © David Loftus, Borgo San Felice

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)