Kdo jsme

Společnost Inspiration Travel byla založena v roce 2006. Hlavní náplní je připravování a realizace luxusních privátních cest na míru do celého světa. A jak už samotný název napovídá, v našem portfóliu naleznete výjimečné ubytování  po celém světě s jedinečným programem a zážitky, které jsou připravované s péčí a s garancí kvality našich vybraných zahraničních partnerů. Spolupracujeme s dodavateli po celém světě, kteří s námi sdílejí vášeň pro cestovní ruch a není jim lhostejný udržitelný rozvoj v dané oblasti. 

Čerpáme z vlastních zkušeností

Nabídky sestavujeme zejména z vlastních zkušeností z cest do daných destinací. Procestovali jsme již desítky zemí a navštívili mnoho rezortů a lokalit. Spolupracujeme s nejlepšími partnery po celém světě, kteří znají v lokalitách každý kout a službu. U „stolu“ pak ladíme detaily k jednotlivým ubytováním, prověřujeme recenze, okolí, vzdálenosti a snažíme se splnit každé vaše přání.

Chceme se odlišovat – nenabízíme katalogové zájezdy

Poskytujeme nejzajímavější destinace, nadstandardní služby, plníme vaše přání. Jsme pevně přesvědčeni, že kvalita a profesionalita našich služeb nás odlišuje od konkurence a naše vášeň k cestování nás motivuje k tomu, abychom vaši cestu plánovali s takovou péčí, myšlenkou a pozorností, jako by byla naše vlastní. Rádi se s vámi podělíme o naše jedinečné zkušenosti a můžete se spolehnout i na naše odborné znalosti v cestovním ruchu.

Náš tým:

Klára Valentová
Managing Director, London Metropolitan University - BA (Hons)

"Mám to štěstí, že má práce je zároveň mým největším koníčkem. Cestování je odjakživa mou vášní a jsem nadšena, když mohu svým klientům pomáhat s plánováním cest na základě vlastních zkušeností. Cestovní ruch jsem začala studovat na střední škole a pokračovala v bakalářském studiu v Nizozemí a Velké Británii. K mým nejoblíbenějším destinacím patří bezesporu Botswana, Maledivy a Havaj. Miluji New York, z evropských destinací mé očekávání předčila Kodaň a lyžování doporučuji v čerstvém a bezkonkurenčním prašanu v Coloradu."

MOTTO: "The journey of a thousand miles begins with a single step"

Navštívené destinace: USA včetně Havaje, Mexiko, Bahamy, Evropa (jižní, západní, střední, Švédsko, Dánsko), Istanbul, Maroko, Uganda, Botswana, Jihoafrická republika, Seychely, Mauricius, Omán, Spojené Arabské Emiráty, Indie, Maledivy, Thajsko, Hongkong, Singapur, Kuala Lumpur, Indonésie - Bali a Lombok, Vietnam, Japonsko, Nový Zéland (severní ostrov), Francouzská Polynésie.

Jiří Dvořák
Travel consultant

"Práci v Inspiration Travel bych neměnil, vždy byl můj sen pracovat pro takovou společnost, poznávat svět a podělit se o to i s ostatními. Preferuji tropické destinace, ale zajímá mě i orient, arabské země a rád bych procestoval severní Evropu, USA+Kanadu a to hlavně díky úžasné přírodě, která je po cestování mým druhým koníčkem. Přínosem pro tuto práci je i má zkušenost z předchozích 12let zaměstnání v managementu hotelu, kdy vím, jak hotely fungují a co mohou nabídnout. Samozřejmě, že pro své klienty chci to nejlepší!"

MOTTO: Cestuj, poznávej svět a inspiruj tím sebe i ostatní...

Navštívené destinace: Evropa (jih, západ, východ, střed), Egypt, Tunisko, Turecko, Keňa, Tanzánie včetně Zanzibaru, Izrael, Arabské Emiráty, Srí Lanka, Thajsko, Malajsie, Singapur, Brunej, Hongkong, USA-New York a Niagarské vodopády, Dominikánská republika, Brazílie – Rio de Janeiro.

Máte dotaz? Rádi vám na vše odpovíme.
Použijte náš kontaktní formulář nebe se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com