Kdo jsme

Společnost Inspiration Travel byla založena v roce 2006. Hlavní náplní je připravování a realizace luxusních privátních cest na míru do celého světa. A jak už samotný název napovídá, v našem portfóliu naleznete výjimečné ubytování  po celém světě s jedinečným programem a zážitky, které jsou připravované s péčí a s garancí kvality našich vybraných zahraničních partnerů. Spolupracujeme s dodavateli po celém světě, kteří s námi sdílejí vášeň pro cestovní ruch a není jim lhostejný udržitelný rozvoj v dané oblasti. 

Čerpáme z vlastních zkušeností

Nabídky sestavujeme zejména z vlastních zkušeností z cest do daných destinací. Procestovali jsme již desítky zemí a navštívili mnoho rezortů a lokalit. Spolupracujeme s nejlepšími partnery po celém světě, kteří znají v lokalitách každý kout a službu. U „stolu“ pak ladíme detaily k jednotlivým ubytováním, prověřujeme recenze, okolí, vzdálenosti a snažíme se splnit každé vaše přání.

Chceme se odlišovat – nenabízíme katalogové zájezdy

Poskytujeme nejzajímavější destinace, nadstandardní služby, plníme vaše přání. Jsme pevně přesvědčeni, že kvalita a profesionalita našich služeb nás odlišuje od konkurence a naše vášeň k cestování nás motivuje k tomu, abychom vaši cestu plánovali s takovou péčí, myšlenkou a pozorností, jako by byla naše vlastní. Rádi se s vámi podělíme o naše jedinečné zkušenosti a můžete se spolehnout i na naše odborné znalosti v cestovním ruchu.

Náš tým:

Klára Valentová
Owner & Managing Director, London Metropolitan University - BA (Hons)

"Mám to štěstí, že má práce je zároveň mým největším koníčkem. Cestování je odjakživa mou vášní a jsem nadšena, když mohu svým klientům pomáhat s plánováním cest na základě vlastních zkušeností. Cestovní ruch jsem začala studovat na střední škole a pokračovala v bakalářském studiu v Nizozemí a Velké Británii. K mým nejoblíbenějším destinacím patří bezesporu Botswana, Maledivy a Havaj. Miluji New York, z evropských destinací mé očekávání předčila Kodaň a lyžování doporučuji v čerstvém a bezkonkurenčním prašanu v Coloradu."

MOTTO: "The journey of a thousand miles begins with a single step"

Navštívené destinace: USA včetně Havaje, Mexiko, Kolumbie, Peru, Bahamy, Evropa (jižní, západní, střední, Švédsko, Dánsko, Norsko), Istanbul, Maroko, Jordánsko, Tanzanie včetně Zanzibaru, Pemby a Mafie, Uganda, Botswana, Jihoafrická republika, Namibie, Seychely, Mauricius, Omán, Spojené Arabské Emiráty, Indie, Maledivy, Thajsko, Hongkong, Singapur, Kuala Lumpur, Indonésie - Bali a Lombok, Vietnam, Japonsko, Nový Zéland (severní ostrov), Francouzská Polynésie.

David Dostál
Business Partner, Sales & Marketing, MBA

Cestování a aktivní dovolená je součástí mého života. Miluji ten pocit svobody, kdy před sebou mám jen cestu a přibližný plán co vše chci vidět a zažít. Rád o sobě prohlašuji, že jsem „všudezdejší" :) Každá nová cesta je dobrodružství, které se většinou snažím okořenit troškou adrenalinu. Kombinace s lezením, potápěním, horskými koly, canyoningem, raftingem a skialpinismem není nutnou, ale velmi vítanou podmínkou. Rád se o své zážitky dělím s ostatními, těším se až budeme diskutovat cestu na míru třeba právě pro Vás!   

MOTTO: "Zážitky ti nikdo nevezme a cestovatelské zážitky jsou ty nejsilnější!"

Navštívené destinace: Nový Zéland (nezapomenutelný 1 rok plný cestování), Malajsie, Thajsko, Vietnam, Laos, Indonésie, Indie, Srí Lanka, Mexiko, Guatemala, Spojené arabské emiráty, Turecko, Gruzie, evropské státy.

Jiří Dvořák 
Travel consultant

"Práci v Inspiration Travel bych neměnil, vždy byl můj sen pracovat pro takovou společnost, poznávat svět a podělit se o to i s ostatními. Preferuji tropické destinace, ale zajímá mě i orient, arabské země a rád bych procestoval severní Evropu, USA+Kanadu a to hlavně díky úžasné přírodě, která je po cestování mým druhým koníčkem. Přínosem pro tuto práci je i má zkušenost z předchozích 12let zaměstnání v managementu hotelu, kdy vím, jak hotely fungují a co mohou nabídnout. Samozřejmě, že pro své klienty chci to nejlepší!"

MOTTO: Cestuj, poznávej svět a inspiruj tím sebe i ostatní..."

Navštívené destinace: Evropa (jih, západ, východ, střed), Egypt, Tunisko, Maroko, Turecko, Keňa, Tanzanie včetně Zanzibaru, Izrael, Jordánsko, Arabské Emiráty, Srí Lanka, Maledivy, Thajsko, Malajsie, Singapur, Brunej, Hongkong, USA-New York a Niagarské vodopády, Dominikánská republika, Brazílie – Rio de Janeiro.

Petra Kopecká
Travel consultant & air-ticket specialist

"Pro společnost Inspiration Travel pracuji od roku 2017.  Zkušenosti s rezervacemi letenek jsem získala dlouholetou praxí v jedné z nejznámějších českých cestovních kanceláří. Díky této práci jsem měla možnost procestovat kromě oblíbených evropských destinacích i exotická místa jako jsou Austrálie, Singapur, Thajsko, Malajsie, Mexiko, Egypt, Jordánsko, Irsko, Turecko či Tunisko a dodnes patří k mým nejoblíbenějším Thajsko a Austrálie. Mým velkým snem je návštěva ostrovů v Indickém oceánu jako jsou Seychely, Mauricius či Maledivy. Ráda pro Vás vyhledám nejvýhodnější možné spojení a pomohu s výběrem Vaší vysněné dovolené, proto se na mě neváhejte obrátit."

MOTTO: Jednou za rok jeď někam, kde jsi ještě nikdy nebyl."

Inka Teschinská
Travel consultant

"V Inspiration Travel jsem začala pracovat již jako  brigádník při studiu na vysoké škole, kde jsem  studovala cestovní ruch. Touha po cestování po   různých koutech světa a objevování nových kultur se  stalo součástí mého života již na střední škole. Během  roku ráda podniknu jednu velkou výpravu ale také  spoustu kratších cest po Evropě, zkrátka neposedím.  V září v roce 2019 jsem si splnila můj největší sen
a  navštívila Peru. Na svém vysněném seznamu mám  stále ještě řecký ostrov Santorini, ostrov věčného  jara  Madeiru, exotické Filipíny, hornaté Rumunsko nebo netradiční Tibet. Těším se,  že společně dotáhneme Vaší dovolenou  k dokonalosti.

MOTTO: „Cestování je nejlepší životní investice.“

Navštívené destinace: Thajsko, Sri Lanka, Vietnam, Singapur, Kuala Lumpur, Peru,
západ USA (Nevada, Arizona, Kalifornie, Utah), New York, Kuba, Dubaj, Egypt,
Turecko, Tunisko, Jordánsko, Mauricius, Kanárské ostrovy – Gran Canaria, Evropa (střed, západ, jih, sever).

Máte dotaz? Rádi vám na vše odpovíme.
Použijte náš kontaktní formulář níže nebe se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)