Wellness

Wellness resorty & holistický přístup

REVĪVŌ Wellness Resort, Bali

REVĪVŌ Wellness Resort na Bali vás zve na transformační cestu ke zdraví, štěstí a sebepoznání. Resort je obklopený tříhektarovým týkovým lesem, zasazený do klidných kopců Nusa Dua na Bali, nabízí kouzelné prostředí pro uzdravení a sebepoznání. Poslání a vize resortu zprostředkovává individuální a transformativní zážitky z pobytů a zároveň pozitivně podporuje místní komunity a podílí se na regeneračních postupech v naději na vytvoření zdravější a harmoničtější budoucnosti.

REVĪVŌ nabízí 6 pobytů Signature Immersive Retreats, z nichž si můžete vybrat v závislosti na individuálních cílech, liší se od lehkých až po intenzivnějších pobytů. Každý z nich je sestaven na míru individuálním potřebám klienta na základě zdravotního stavu, pokud jde o výživu, holistické procedury a cvičení.

Doporučujeme program Press Reset Retreat

Tento retreat se zaměřuje na lehkou očistnou kúru, která vám pomůže zbavit se sebeomezujících návyků tím, že dosáhnete významných a podstatných fyzických a emocionálních změn, abyste se vrátili do optimálního stavu zdraví a celkové pohody.

V závislosti na délce pobytu nabízí tento retreat různé úrovně volitelného půstu a očisty šťávami. Ta umožňuje tělu odpočinout si od všech trávicích procesů a umožňuje hloubkovou očistu buněk. Během celého retreatu si budete užívat velmi lehká jídla spolu s velkým množstvím vody, šťáv a čajů. Existují různé úrovně půstu, wellness tým vám doporučí tu nejlepší variantu.

Co vás čeká:

Modifikovaná aštanga

Tibetská zpívající mísa, Meditace, Pilates, Restorativní jóga

Smyslová aromaterapeutická masáž Soft Pretty Feet

Bylinná masáž v měšci Omlazení obličeje

Lymfatická masáž Javánský lulur

Čakrová masáž horkými kameny

Levandulový polštář na oči

Aroma difuzér na spaní (levandule a santalové dřevo)

Zlepšíte krevní oběh

Stimuluje játra, aby z těla vypudila toxiny

Znovu naplní tělo zdravými živinami

Posílení imunitního systému a odpočinek orgánů

Další pobyty Signature Immersive Retreats.

 

Kamalaya Koh Samui, Thajsko

Kamalaya Koh Samui jsou wellness a holistické lázně, které mají ideální polohu uprostřed tropické krajiny na jižním pobřeží ostrova Koh Samui v Thajsku. Kamalaya nabízí synergický wellness zážitek, který lidem pomáhá znovu se napojit na životní potenciál a dosáhnout optimální pohody.

Kuchyně, styl služeb, prostředí a dokonce i architektura jsou navrženy tak, aby podporovaly wellness terapie a další služby. V srdci hotelu Kamalaya se nachází staletí stará jeskyně, kterou kdysi používali buddhističtí mniši jako místo meditačního útočiště. Hosté mohou vstoupit do tohoto posvátného prostoru, aby zde v klidu rozjímali a meditovali. 

Kamalaya nabízí otevřený a individuální přístup ke každému klientovi, není tedy nutné si rezervovat program a lze navštívit resort dovolenkovou formou a případně vybírat na místě. Kamalaya kombinuje tradice celostní medicíny východu a západu a nabízí více než 70 terapií a procedur. Všichni hosté mohou denně navštěvovat volitelné lekce, které sahají od pilates, jógy, čchi-kungu a meditace až po lekce tai-či a core fitness.

Doporučujeme Radiant Bliss, kompletní wellness pro zdraví a pohodou žen

Program je navržen jedinečně tak, aby vyhovoval individuálním cílům každé ženy. Získáte znalosti a praktické nástroje pro synchronizaci s přirozenými potřebami svého těla. Pociťte novou energii pro život a sebe sama díky holistickému přístupu, který zahrnuje odpočinek, abyste dosáhli optimální rovnováhy a zářivého zdraví těla, mysli, srdce a ducha. Vydáte se na širokou škálu procedur a terapií. Program lze přizpůsobit ženám všech věkových kategorií a různých životních cyklů: Podpora plodnosti, Snadný přechod do perimenopauzy, Zvládnout menopauzu a její příznaky, Příprava na otěhotnění, Přijímání různých životních etap.

Co vás čeká:

Wellness s konzultantem a praktickými lékaři TCM včetně léčby

Mentor pro zlepšení života

Naturopatická konzultace

Výživové poradenství

Následné ošetření TCM (moxování, baňkování, akupunktura obličeje)

Tradiční thajská masáž nohou s bylinnou koupelí

Tradiční thajská masáž rukou

Celostní akupresura obličeje

Bylinné doplňky a prostředky (denní sada)

Královská ájurvédská tradiční masáž nebo Kamalaya Signature Treatment: Tři poklady

Masáž břicha Lanna Samunphrai Ron

IV terapie (zdraví žen) nebo hyperbarická kyslíková terapie

Chi Nei Tsang (taoistická masáž břicha)

Pilates nebo jóga nebo pránájáma

Lymfatická péče o obličej s krystaly růží

Test na enzymy G6PD

Olejová masáž Vital Essence

Hodnocení pokroku ve wellness programu

Indická masáž hlavy

Kati Vasti

Širodhara

Další pobyty v Kamalaya.

 

Ananda Spa In The Himalayas, Indie

Ananda Spa se nachází v klidném podhůří Himálaje, nedaleko mytologických měst Haridwar a Rišikéš, obklopené půvabnými salskými lesy, s výhledem na klidnou řeku Gangu. Ananda je duchovní cesta, pomáhá nově definovat životní styl tak, aby zahrnoval známé tradiční indické wellness režimy ájurvédy, jógy, védanty a wellness.

Ve starověké Indii byl celostní život způsobem života. V Anandě obnovují synergii mysli těla a intelektu nejen prostřednictvím přírodních himálajských lokalit a blízkosti hor a řeky, ale také prostřednictvím omlazujících a starobylých postupů a filozofií ájurvédy, jógy a védánty v kombinaci se současnými terapiemi, které vylepšují a rozšiřují původní.

Ananda věří, že každý člověk je jedinečný. Stejně tak programy a zážitky, které nabízí.

Doporučujeme Meditace Dhjána

Meditace je proces sebeuvědomování, který je jedním z klíčových nástrojů, jak harmonizovat mysl a využít potenciál vyššího vědomí. Anandin program Dhyana vede každého hosta přes Pratyaharu (stažení smyslů z mysli), Dharanu (soustředění mentálního vědomí) a k prožitku Dhyany (pokračující meditační vědomí).

Co vás čeká:

Konzultace s wellness poradcem

Doporučení ohledně stravy před příjezdem a pokyny k životnímu stylu

Konzultace s osobním konzultantem/konzultanty pro váš program - průběžná kontrola pokroku

Fyzioterapeutická konzultace

Konzultace o emoční pohodě

Stravování Ananda Wellness (snídaně/obědy/večeře) podle programu 

Přístup k plánovaným wellness aktivitám: Jóga, pránájáma, meditace, přednášky o védantě, fitness,  kurzy vaření, treky do přírody

Pára, sauna, ochlazovací bazén a Kneippova hydroterapeutická koupel nohou

Další programy v Ananda Spa.

Díky blízkým vztahům a osobním kontaktům s každým resortem umíme zajistit speciální ceny pobytů a programů včetně welcome dárku po příjezdu.

Kontaktujte nás na info@inspiration-travel.com