Večeře s Alainem Ducassem

Turínská akce, která spojuje jídlo, umění a zábavu

večeře s Alainem Ducassem a Davidem Oldani

Termín: 27.10. - 30.10.2022

Palác Venaria Reale

Vydejte se s námi do turínského prostředí za jídlem, které bude zážitkem na celý život. V královském prostředí paláce Venaria Reale, vám bude naservírována slavnostní večeře za doprovodu Vivaldiho hudby. Večeři přichystají známí šéfkuchaři Alain Ducasse a David Oldani. Originální opera je pro tuto příležitost vytvořena od Samuela Romana v kombinaci elektronické a barokní hudby. Večeře je exluzivní záležitost, pouze pro 100 hostů.

Čokoláda a historiský Turín

V Turíně je mimo jiné i velká láska k čokoládě a lanýžům, proto také absolvujete privátní návštěvu čokoládovny mistra Guido Gobino. V továrně se seznámíte s procesem výroby čokolády, od surovin až po složitý konečný produkt. Vychutnáte si ochutnávku a kalorie navíc vychodíte odpoledne s anglickým průvodcem, který vás bude doprovázet při prohlídce města. Večer povečeříte jedinečný domácí fine-dinning od šéfkuchaře Luca La Rosa.

Mezinárodní veletrh lanýžů v Albě

Světoznámý trh, který stojí za návštěvu, navštívíte jej se soukromým průvodcem a zúčastníte se "smyslové analýzy" lanýžů, pod vedením skutečných odborníků na lanýže. Na veletrhu se setkávají ti nejlepší, probíhají zde kuchařské show uznávaných šéfkuchařů a můžete si zde vybrat a zakoupit svůj lanýž.

Co za cenu mohu očekávat? 

Nocleh v pětihvězdičkovém hotelu Principi di Piemonte (apartmá Junior s výhledem), 3 noci se snídaní v ceně.

Exluzivní večeře pod taktovkou Alaina Duccase a Davida Oldaniho v královském paláci Venaria, vína v ceně. (pouze 100 hostů)

Privátní večeře s šéfkuchařem Lucou La Rosou.

Půldenní prohlídka města se soukromým anglicky mluvícím průvodcem.

Alba Fair s anglicky mluvícím privátním průvodcem.

Smyslové analýzy bílých lanýžů.

Privátní luxusní transfery na veškeré zmíněné akce tam i zpět do hotelu.

Cena za osobu od: 72 500 Kč (ve dvoulůžkovém pokoji, bez letenek)