Pronájmy luxusních vil a domů na Sardinii

Pronájmy luxusních vil a domů na Sardinii

Pro plážové nadšence i milovníky přírody a luxusu máme připraveny pronájmy luxusních vil na Smaragdovém pobřeží, na samém severu v blízkosti malebného městečka Santa Teresa di Gallura či na jižním pobřeží známém dlouhými plážemi a azurovým mořem.

Vila Marmorra na Smaragdovém pobřeží

Charakteristika: 7 ložnic, 6 koupelen

Soukromá luxusní nemovitost v exkluzivní lokalitě na Smaragdovém pobřeží se nachází 700 m od moře. Vila je ideálním místem pro pobyt velkých rodin s dětmi. Má fantastické upravené zahrady, možnost parkování pro 6 aut a venkovní salonek.. Součástí vily je také personál.

Vila Santa Teresa Gallura

Charakteristika: 4 ložnice, 4 koupelny

Nemovitost se nachází na severu Sardinie v provincii Olbia v pěší vzdálenosti od moře. Je ideálním místem pro rodinu. Unikátní autentická stavba je spojena s upravenou zahradou, možností parkování, venkovním salonkem a má též vlastní solárium. Interiér tvoří velký obývací pokoj, vybavená kuchyň s posezením a jídelním koutem. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Vila Lodge na Smaragdovém pobřeží

Charakteristika: 6 ložnic, 6 koupelen

Nemovitost je typická svým nádherným venkovským prostředím a je pouhých 500 m od pláže. Ubytovat se zde může až 14 osob. Všechny ložnice jsou vybaveny vlastní koupelnou. Jídelna nabízí krásný výhled na moře a plně vybavenou kuchyň s otevřenou terasou. Večery v této vile vás zvou k pozorování hvězd na balkóně,  odpočinku v luxusu a vychutnání si drinků v útulném salonku. Vila se pyšní terasami zalitými sluncem, venkovní posilovnou a lagunově modrým bazénem.

Vila Green v Porto Rotondo

Charakteristika: 7+1 ložnic, 7+1 koupelen

Vila je nádherným přímořským domem s vizí elegance a jednoduchosti a je klenotem na Smaragdovém pobřeží. Nachází se ve velmi oblíbeném letovisku Porto Rotondo a může pojmout až 14 hostů. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu. Nemovitost má velkou zahradu s nádherným výhledem na moře a velký bazén. Celá vila byla nedávno zrekonstruována a vyznačuje se elegantním nábytkem, uměleckými kousky a sochami.

Vila Jack na Smaragdovém pobřeží

Charakteristika: 7 ložnic, 7 koupelen

Tato jedinečná luxusní vila v severní Sardinii je skrytým klenotem v krásné krajině Porto Cervo s výhledem na tyrkysové moře se soukromým bazénem a terasou. Součástí je nádherný soukromý přírodní bazén, masážní zóna, 3 extra jednolůžkové pokoje s koupelnami pro personál a soukromé parkoviště pro 7 aut.

Vila European v San Teodoro

Charakteristika: 8 ložnic, 8 koupelen

Vila se nachází v oblasti San Teodoro na východním pobřeží Sardinie a spojuje současný styl a středomořskou autenticitu. Vyhřívaný bazén, venkovní prostor a malé soukromé pláže jsou zde ideální pro relaxaci. Obývací pokoj je lemovaný obrovskými okny s nádherným výhledem na moře. Spací prostory jsou rozděleny do dvou samostatných křídel.