Romantika a wellness

Líbánky jsou tak individuální, jako vy jste pár. Luxusní pobyt v jednom z exotických rezortů na bělostných plážích může být právě to, o čem jste snili od začátku svého společného života. A pokud si chcete do této cesty přimíchat trochu dobrodružství, můžete si pobyt nakombinovat například se safari či pobytem ve městě. Pro páry na líbánkách má většina hotelů připravené zajímavé cenové nabídky. Nejoblíbenějšími destinacemi jsou Maledivy, Seychely a africké safari v Botswaně a Jihoafrické Republice.

Dovolená zaměřená na wellness je skvělý způsob, jak se zbavit stresu, získat novou energii a osvojit si nové zdravé návyky. Programy šité na míru kombinující nutrici, fitness a spa procedury mohou být zaměřené na specifický problém a zanechat vaše tělo na konci pobytu kompletně obnoveno. Jak holistické léčení ayurveda a terapeutické thalasso hotely, wellness program vyléčí vaše tělo i mysl a budete se cítit jako znovuzrození.

K nejoblíbenějším SPA destinacím, kde si maximálně odpočinete, necháte se hýčkat patří Bali, Srí Lanka, Thajsko a jižní Indie - kolébka ayurvédy - Kerala. Za luxusními wellness programy také doporučujeme cestu na sever Indie do unikátního resortu Ananda in the Himalayas. Mezi naše nejoblíbenější řetězce, které se zaměřují na SPA pobyty jsou COMO a Six Senses. Zde o vás bude pečovat personál, který patří ke špičce ve svém oboru.


Máte dotaz? 
Použijte náš kontaktní formulář níže nebo se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com

Foto: Kamalaya, Uncharted Africa

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)