Vánoční dárek pro páry

Vánoční dárek pro páry

Načerpejte energii v srdci Alp

Objevili jsme unikátní místa, která jsou ideální pro pár, který chce načerpat energii a inspiraci zároveň.

CERVO Moutain Resort 

Cervo je obklopeno drsnou krásou přírody v Zermattu, které je branou do mystického světa Alp. Resort s hluboce zakořeněným smyslem pro nevšednost, nejvyšší kvalitu a autentickou pohostinnost, zve své hosty k poznávání působivé přírody kolem. Nabízí nenucený luxus, moderní design, teplé barvy a přírodní materiály.

Ať už poslouží jako moderní základna pro výpravy do hor Zermattu, nebo pro lenošení v apartmá se soukromými lázněmi - každý host najde svůj komfort. V horských lázních Ashram zažijete skutečnou péči o tělo i mysl. Rovnováha mezi odpočinkem a aktivitou je základem komplexní pohody, každý den je k dispozici jóga a meditace pod odborným vedením.


FORESTIS Dolomites 

Místo uprostřed štědré přírody v Palmschossu ve vysokohorské poloze o nadmořské výšce 1800 m n. m., kde lze znovu vnímat čas a věnovat se sobě samému. Poloha nabízí ideální podmínky pro rekonvalescenci a posílení zdraví. Čistá pramenitá voda, čerstvý horský vzduch, mnoho hodin slunečního svitu a příjemné klima tvoří čtyři základy Forestis. Dechberoucí Forestis SPA s vnitřním a venkovním bazénem v krásné kombinaci s kamenem, který je naplněn výjimečně čistou vodou z hory Plose. 

Ve spolupráci s odborníky byla vyvinuta široká nabídka retreatů. Dostupné je lyžování ski-in, ski-out, chůze na sněžnicích, pěší turistika, cyklistika, posilovna a energetické cvičení Wyda Yoga.
Čeká na vás fantastická kuchyně, kam místní farmáři dodávají suroviny, které jsou v resortu dovedeny k dokonalosti a spojují staré tradice s kreativitou moderní kuchyně.