Moře

Víme, jak důležitý je odpočinek a jak moře dokáže dobít baterie. Hotely, které jsme osobně vybrali pro svůj šarm, charakter a perfektní lokace, vám dodají to, co potřebujete. Komfort a líné dny u moře. Některé hotely jsou na opravdu vzdálených místech, některé jsou privátní ostrovy a některé na oblíbených plážích. Vše je spojuje relaxace. Ať se chystáte za mořskými radovánkami v létě, kdy nejkrásnější místa naleznete ve středomoří, tak vám nabízíme i cesty do exotických míst, kde objevíte průzračné moře s bezpočetně tyrkysových odstínů.

Prvotřídní šnorchlování a potápění vám doporučujeme na Maledivách, kde vám nabídneme ty nejlepší ostrovy, ubytování a aktivity vhodné právě pro vás. All Inclusive, s vlastním korálovým útesem nebo s podvodní restaurací. Záleží jen na vás, co chcete zažít na vaší vysněné dovolené.

Začátečníci i zkušení potápěči ocení služby luxusního privátního a zkušeného průvodce potápěče "butlera" na nejexotičtějších místech světa, jeho případnou pomoc při plánování výletu a třeba i při pobytu na soukromých lodích, jachtách a katamaránech.

V Evropě vás za mořem zavedeme například na Sardinii, Korsiku či řecké ostrovy, kde vám nabídneme ubytování v luxusních hotelech či exkluzivních privátních vilách, které jsou zejména vhodné pro vícegenerační rodiny či skupinky přátel. Výběr je široký a záleží jen na vašich požadavcích, které mohou směřovat na pobyty s dětmi, či naopak romantické pobyty a líbánky.

Karibik a zejména vedlejší bahamské ostrovy doporučuje pro nekonečné bělostné pláže bez turistů a za trochou zábavy si můžete odskočit do známého zábavního resortu Atlantisu u hlavního města Nassau.

Špičkové surfovací podmínky, poklidnou atmosféru a místní duch "Aloha" s úžasnými přírodními scenériemi nabídneme na Havaji. Je to ideální destinace určená pro odpočinek i poznání nejen přírodních krás, ale i místních tradic, kultury i jedinečného jazyka.


Máte dotaz? 
Použijte náš kontaktní formulář níže nebo se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com

Foto:The Dunmore, Uga Chena Huts

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)