Jógový retreat na Madeiře

Jógový retreat na Madeiře

s českou lektorkou a privátním kuchařem

Termín: 15.1.-22.1.2023

Jógový retreat, na který jste dlouho čekali. Po vánočním shonu, abyste si odpočinuli a načerpali energii do dalšího roku, jsme pro vás připravili jógový pobyt na Madeiře. Zde vás jógovou praxí provede zkušená a oblíbená lektorka Míša Brodská, která má zkušenosti jak se začátečníky, tak i pokročilými.

Během tohoto pobytu budete mít možnost se spojit sami se sebou, přírodou i obklopujícím burácejícím oceánem. Svezete své myšlenky při pohledu na vlny, na třpytící se hladinu oceánu zalitou sluncem, na načervenalých paprscích zapadajícího slunce.

Abyste vyvážili klid a intezivní jógovou praxi, bude pro vás dokonalý adrenalin hiking v dechberoucích kopcích v přírodě kolem, výlet lodí k útesům, pozorování velryb a plavání s delfíny. 

Ubytování 

Agroturistický areál se šesti krásnými, kamennými domy, který se nachází v Ponta do Pargo, na slunné západní straně ostrova Madeira. Okouzlující nemovitost se nachází mezi kouzelnou přírodou a levadami. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (možnost oddělených postelí 3 pokoje) nebo v jednolůžkovém pokoji. K dispozici bude celý areál. 

Venkovské domy s tradicí a šarmem, obklopené třemi rozsáhlými zelenými plochami s malými ekologickými zahradami, kde lze volně sklízet zeleninu a bylinky, nabízejí plný výhled na Atlantický oceán. 

Seznamte se s instruktorkou Míšou Brodskou

Co za cenu mohu očekávat? 

Ubytování v privátních domech či hlavní vile na 7 nocí a privátní transfery z letiště do ubytování a zpět.

Jógové praxe v českém jazyce 2x denně, 60–120min/lekce (power jóga, vinyasa, jin jóga, jóga nidra, restorativní jóga, meditační cvičení). Úroveň dovedností: začátečník, středně pokročilý, pokročilý

Polopenze s privátním kuchařem, zejména čerstvá místní zelenina, ovoce a ryby.  

Celodenní společný výlet do Funchalu a jednodenní hike. 

Plavání s delfíny a pozorování velryb na otevřeném oceánu.

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji: 48500 Kč (při min. počtu 10 osob, přímý let)

Jednolůžkový pokoj za příplatek, cena na vyžádání.