Vánoční dárek pro ženy

Vánoční dárek pro ženy

JOALI BEING Maledivy, sen každé ženy

Resort blahobytu, který jsme na podzim navštívili je skutečným začátkem transformační cesty pro každého. Klienti jsou vedeni jedinečnou cestou skrz oduševnělé relaxace až po individuální výživu, specializované terapie, fitness procedury a interaktivní workshopy - přizpůsobené individuálnímu životnímu stylu a cílům. Nabídka Joali Being kombinuje starověké znalosti s moderní vědou a opírá se o čtyři pilíře - mysl, kůži, mikrobiom a energii.

Veškeré pokrmy a nápoje v resortu byly vybrány s pomocí odborníků na výživu. K dispozici jsou individuální výživová sezení a doporučení společně sestavených jídelníčků. Restaurace Plantae nabízí vegetariánskou a veganskou kuchyni, Su podává pescetariánská jídla přímo z oceánu až na stůl a B'Well nabízí charakteristické menu Earth-to-Table, sledovatelnost surovin a nabízí čerstvé, lokálně sklizené potraviny, které podporují malé farmy a pocházejí z udržitelných zdrojů.

Pobyt můžete přizpůsobit svým potřebám a užívat si můžete jen pláž, šnorchlování a vybírat ve SPA z těch nejlepších nabízených procedur. Co si rozhodně vychutnáte je skvělé jídlo a pití. My jsme tu jedli to nejlepší wagyu a také ten nejchutnější, pravý, máslový croissant z celých Malediv.

Lze si objednat pouze pobyt a procedury vybírat až na místě a nebo je možné si dopředu objednat jeden z jejich terapeutických wellnesových programů. Záleží jen na vás.

Joali Being nás informovalo o několika novinkách, které jsou příjemnou změnou a návštěva tohoto unikátního resortu je tak ještě více lákavá.