Cesty za dobrodružstvím


Prožijte dovolenou v divoké Africe, kde se tváří v tvář setkáte s nejdivočejšími šelmami, poznáte místní domorodé kmeny, které stále žijí tradičním způsobem života, spatříte nejzajímavější končiny i mimo klasické turistické trasy. Můžeme vás zavést do Botswany - místa, které patří mezi nejexkluzivnější v Africe s nejlepším safari na africkém kontinentu. Zažijete zde na vlastní kůži atmosféru divoké přírody skýtající vzácná zvířata. Projedete se pouští Kalahari, uvidíte deltu řeky Okavango, která se ztrácí v poušti Kalahari a setkáte se zde s přírodními národy - křováky. Zde můžete okusit i safari na koních či expedice na kánoích po ramenu řeky Okavango.

Písečná Namibie vás zase očaruje svými barvami, přírodními scenériemi, bohatou historií a zajímavými etniky. Uvidíte největší duny na světě v Sossusvlei, projedete světoznámé národní parky Etosha, Namib-Naukluft, Skeleton Coast a z písečných dun se rázem ocitnete v hlubokém kaňonu Fish River anebo v horách Burnt Mountains. Za migrací se vydejte do Keni nebo Tanzánie a pobyt můžete zakončit na bělostných plážích Zanzibaru, Pemby či kvalitním potápěním na ostrově Mafia.

Potápění a šnorchování s velrybími žraloky a mantami zažijete nejen na Maledivách. Další úžasné potápěčské destinace doporučujeme ostrovy Mafia u pobřeží Tanzánie, Francouzskou Polynésii či Indonésii.

Za rybařením vám nabídneme cestu na vzdálenější atoly seychelských ostrovů, kde tamní vody patří k těm nevhodnějším na muškaření i rybaření na otevřeném moři. Zde zajisté chytíte úlovek, kterým se budete dlouho pyšnit. Ubytovat se můžete i se svojí rodinnou v pohodlném hotelu Alphonse Island Lodge, a rybářské expedice pak probíhají na atolech Astove a Cosmoledo.

Trekking v peruánských Andách je snem téměř každého dobrodruha. Hornatá krajina v regionu Cusco vás zavede k nejznámějšímu trekku Inca Trail s cílem v Machu Picchu, novodobém divu světa. Nechte se okouzlit barvami hrajícími na Duhové hoře a vystoupejte do neuvěřitelných 5 036 m n.m. Čisté spojení s přírodou pocítíte uprostřed Kordiller.

V neposlední řadě vám také připravíme itinerář a zajistíme ubytování pro Vaše „self-drive“ cesty. Nejčastějšími trasami jsou cesty po USA a Evropě, ale i jižní Africe.


Máte dotaz? 
Použijte náš kontaktní formulář níže nebo se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com

Foto: Uncharted Africa, Ati, Alphonse Fishing, Soneva Fushi by Peter Marshall

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)