Austrálie

Cestujte s námi po Austrálii

15 nocí na jihu Austrálie

1 - 4 den

Adelaide, údolí Barossa & poloostrov Fleurieu

Kromě samotného hlavního města Adelaide objevíte vinařskou oblast údolí Barossa a McLaren Vale. Na Fleurieu vás výjimečný průvodcovský tým provede příběhem McLaren Vale a okolním regionem, poobědváte v historické rodinné usedlosti Bena s výhledem na jejich 25letou vinici a ochutnáte vybraná vína. Vydáte se po terénních cestách a navštívíte neuvěřitelné prostředí buše daleko od davů. Tento průvodce okouzlí každého skrytými krásami poloostrova Fleurieu a vytvoří pro vás tak speciální autentický zážitek. #likealocal

4 - 8 den

Trajektem na Kangaroo Island, australské Galapágy

Třetí největší australský ostrov Kangaroo Island, to nejlepší z pevniny v menším měřítku. Kangaroo Island se může pochlubit jednadvaceti národními a chráněnými parky a stal se tak prvotřídní destinací pro milovníky divoké přírody. Bohatá fauna nabízí obrovské množství zvířat, jako jsou lachtani, koaly, klokani, orli a australské ježury. V zátoce Seal Bay spatříte třetí největší kolonii australských lachtanů a v rezervaci Hanson Bay Sancturary se vydáte na noční vyjížďku. Hotel Sea Dragon Kangaroo Island vás uchvátí svou lokací stejně jako nás.

Pokud toužíte být v tom nejlepším, vyčkejte. Southern Ocean Lodges, který vyhořel, se znovu otevírá na konci roku 2023. Hotel nabízí zážitkový luxus na vrcholcích krásných útesů s výhledem na oceán. 

8 - 11 den 

Melbourne

United Places je butikový hotel v centrální čtvrti Melbourne, obklopený architekturou ve stylu art deco, v ulici plných místních butiků, kaváren a restaurací. Ubytování je vhodné i pro dlouhodobé pobyty, nabízí špičkový servis, design včetně krásného výhledu do parku majestátní botanické zahrady. Nechte se hýčkat Le Labo kosmetikou a objevte foodie město Melbourne.

(možnost prodloužení - cesta autem po Great Ocean Route)

11 - 14 den

Sydney

Celosvětově známý akrchitektonický skvost Sydney Opera House jsme ani v našem itineráři nevynechali. Užijete si stylovou atmosféru hotelu Capella Sydney, který otevřel v březnu 2023 a my ho po osobní návštěvě můžeme vřele doporučit. Čekají vás krásné procházky po přístavu, plážích Manly či Bondi, nebo můžete navštívit některá z mnoha galerií a muzeí, které vám představí historii a australské umění. 

14 - 16 den

Blue Mountains

V pohoří Greater Blue Mountains, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, objevíte nádheru Austrálie. V resortu Emirates One&Only Wolgan Valley si před cestou domů užijete aktivní odpočinek v australské atmosféře uprostřed buše. Budete pozorovat hvězdy u otevřeného táboráku ve společnosti astrofyzika, vydáte se na noční vyjížďku s průvodci do 3000 hektarů rozlehlé divoké přírody kolem. Na koních objevíte přes den stáda klokanů a večer po pěší túře si užijete wellness, místní gastronomii a jejich lahodná vína.

Pro podrobný itinerář a aktuální cenu nás kontaktujte na info@inspiration-travel.com