Austrálie

Cestujte s námi po Austrálii

11 nocí po východní Austrálii včetně vnitrozemí

1 - 2 den

Brisbane

Město známé pro skvělé gastro podniky, které mimo jiné bude v roce 2032 hostit letní olympijské hry. Nechte se provést místními Aussie po vybraných podnicích v krásných lokacích Brisbane. Projdete věhlasný Fish Lane a dostanete se i do samotného centra města, kde v City Winery ochutnáte prvotřídní australská vína z oblasti Barossa a Yarra. 

2 - 5 den

Byron Bay

Pozemský ráj v Austrálii nejen pro milovníky surfování. Jedinečné místo, kde můžete podnikat pěší túry, trávit čas u oceánu a zkusit lekce surfování. Díky nádherné poloze designového Halcyon House, který se nachází na krásné pláži Cabarita Beach na pobřeží Tweedu, můžete trávit dny aktivním odpočinkem nebo jen relaxovat u bazénu.

5 - 6 den

Kings Canyon 

Po příletu do Alice Springs se vydáte autem přes aboridžinská městečka až do Kings Canyon. Brzy ráno vyrazíte na tří hodinovou pěší túru mezi pískovcové stěny kaňonu, dojdete i na místo, kde se nabízí panoramatický výhled na červené písečné duny.

6 - 9 den

Uluru

Spiritualita aboridžinů vás na tomto místě uchvátí, předávají svou kulturu a tradice skrze kresby, které vás vtáhnou do této magické kultury. V okolí se nachází spoustu galerií s uměním, které stojí za návštěvu. V Longitude 131° se vám přes den budou věnovat zapálení profesionální průvodci a večer budete mít možnost užít si skvělé jídlo a víno a spát po širým nebem. Na tomto místě se vyplatí připlatit, dostanete prostě to nejlepší.

9 - 12 den

Sydney 

Celosvětově známý architektonický skvost Sydney Opera House jsme ani v našem itineráři nevynechali. Užijete si stylovou atmosféru hotelu Capella Sydney, který otevřel v březnu 2023 a my ho po osobní návštěvě můžeme vřele doporučit. Čekají vás krásné procházky po přístavu, plážích Manly či Bondi, nebo můžete navštívit některá z mnoha galerií a muzeí, které vám představí historii a australské umění. 

(možnost prodloužení na Velkém korálovém útesu, doporučujeme Lizard Island Great Barrier Reef)

Pro podrobný itinerář a aktuální cenu nás kontaktujte na info@inspiration-travel.com