Covid 19

.

.

.

Z nařízení vlády jsme byli nuceni omezit provoz naší kanceláře. Naše telefonní linka 605938252 i mail info@inspiration-travel.com zůstávají v provozu a pokusíme se odpovídat na vaše otázky.

Vážení zákazníci, přátelé, cestovatelé,

Od pondělí 16. března 2020 začalo platit nařízení vlády České republiky o plošné karanténě, úplném uzavření hranic a zákazu vycestovat mimo území ČR. Plošným uzavřením hranic dochází ke znemožnění realizace zájezdů a cest do zahraničí po dobu jeho platnosti, zcela mimo vůli cestovních kanceláří a agentur. Tato vládní opatření zcela zabraňují zákazníkům cestovních kanceláří a agentur v čerpání sjednaných služeb a tím našemu podnikání.

Věříme ale, že i tuto situaci společně zvládneme a najdeme pro Vás řešení, které Vám bude vyhovovat. Zároveň Vás chceme poprosit o trpělivost při administrativních řešení všech náležitostí. Děkujeme za pochopení a také za všechny vzkazy podpory. Věříme, že společně tuto situaci zvládneme.

Cesty s odletem od 12. 4. 2020 dál (informace k 16. 3.), na které se současné vládní nařízení dosud nevztahuje:

Situaci nyní pečlivě sledujeme a budeme klienty individuálně informovat. V tuto chvíli se opatření k změnám rezervací letenek a dalších služeb týkají období platnosti vládního nařízení o uzavření hranic. 

Děkujeme za vaše pochopení a podporu.