Kdo jsme

Společnost Inspiration Travel byla založena v roce 2006. Hlavní náplní je připravování a realizace luxusních privátních cest na míru do celého světa. A jak už samotný název napovídá, v našem portfóliu naleznete výjimečné ubytování  po celém světě s jedinečným programem a zážitky, které jsou připravované s péčí a s garancí kvality našich vybraných zahraničních partnerů. Spolupracujeme s dodavateli po celém světě, kteří s námi sdílejí vášeň pro cestovní ruch a není jim lhostejný udržitelný rozvoj v dané oblasti. 

Čerpáme z vlastních zkušeností

Nabídky sestavujeme zejména z vlastních zkušeností z cest do daných destinací. Procestovali jsme již desítky zemí a navštívili mnoho rezortů a lokalit. Spolupracujeme s nejlepšími partnery po celém světě, kteří znají v lokalitách každý kout a službu. U „stolu“ pak ladíme detaily k jednotlivým ubytováním, prověřujeme recenze, okolí, vzdálenosti a snažíme se splnit každé vaše přání.

Chceme se odlišovat – nenabízíme katalogové zájezdy

Poskytujeme nejzajímavější destinace, nadstandardní služby, plníme vaše přání. Jsme pevně přesvědčeni, že kvalita a profesionalita našich služeb nás odlišuje od konkurence a naše vášeň k cestování nás motivuje k tomu, abychom vaši cestu plánovali s takovou péčí, myšlenkou a pozorností, jako by byla naše vlastní. Rádi se s vámi podělíme o naše jedinečné zkušenosti a můžete se spolehnout i na naše odborné znalosti v cestovním ruchu.

Náš tým:

Klára Valentová
Managing Director, London Metropolitan University - BA (Hons)

"Mám to štěstí, že má práce je zároveň mým největším koníčkem. Cestování je odjakživa mou vášní a jsem nadšena, když mohu svým klientům pomáhat s plánováním cest na základě vlastních zkušeností. Cestovní ruch jsem začala studovat na střední škole a pokračovala v bakalářském studiu v Nizozemí a Velké Británii. K mým nejoblíbenějším destinacím patří bezesporu Botswana, Maledivy a Havaj. Miluji New York, z evropských destinací mé očekávání předčila Kodaň a lyžování doporučuji v čerstvém a bezkonkurenčním prašanu v Coloradu."

MOTTO: "The journey of a thousand miles begins with a single step"

Navštívené destinace: USA včetně Havaje, Mexiko, Bahamy, Evropa (jižní, západní, střední), Istanbul, Maroko, Uganda, Botswana, Jihoafrická republika, Seychely, Mauricius, Omán, Spojené Arabské Emiráty, Indie, Maledivy, Thajsko, Hongkong, Singapur, Kuala Lumpur, Indonésie - Bali a Lombok, Vietnam, Japonsko, Nový Zéland (severní ostrov), Francouzská Polynésie.

Jiří Dvořák
Travel consultant

"Práci v Inspiration Travel bych neměnil, vždy byl můj sen pracovat pro takovou společnost, poznávat svět a podělit se o to i s ostatními. Preferuji tropické destinace, ale zajímá mě i orient, arabské země a rád bych procestoval severní Evropu, USA+Kanadu a to hlavně díky úžasné přírodě, která je po cestování mým druhým koníčkem. Přínosem pro tuto práci je i má zkušenost z předchozích 12let zaměstnání v managementu hotelu, kdy vím, jak hotely fungují a co mohou nabídnout. Samozřejmě, že pro své klienty chci to nejlepší!"

MOTTO: Cestuj, poznávej svět a inspiruj tím sebe i ostatní...

Navštívené destinace: Evropa (jih, západ, východ, střed), Egypt, Tunisko, Turecko, Keňa, Tanzánie včetně Zanzibaru, Izrael, Arabské Emiráty, Srí Lanka, Thajsko, Malajsie, Singapur, Brunej, Hongkong, USA-New York a Niagarské vodopády, Dominikánská republika, Brazílie – Rio de Janeiro.

Máte dotaz? Rádi vám na vše odpovíme.
Použijte náš kontaktní formulář nebe se ozvěte na:

+420 603 791 952, +420 605 938 252
info@inspiration-travel.com